Hakkımızda

Hakkımızda

"Rekabetçi Fiyatlar ve Kalite Bir Arada"

Rolteks Elyaf
Teknik Tekstil San.ve Tic. A.Ş.

Firmamız 2015 yılında faaliyetlerine başlamış olup elyaf sektöründe hizmet vermektedir. Kayseri organize sanayi bölgesinde bulunan tesisimiz son teknoloji makinelerle birlikte üretim yapan modern ve entegre bir tesistir.

Rolteks Elyaf A.Ş. markasıyla Avrupa standartlarına uygun üretimimizde, ham madde kalitesi en üst düzeyde tutulmaktadır. Rolteks Elyaf Markası olarak, en kaliteli ürünleri en makul değerlerde müşterilerine yansıtmayı ilke edinmiş bir firma olarak, kalitesiyle adından söz ettirmektedir.

Üretim öncesi tedarik aşamasından başlayan üretimle devam eden kontol sürecimiz alıcıya teslime kadar titizlikle devam etmektedir.

  • 10+ Yıllık Tecrübe
  • 5+ Adet Ürün
  • 100+ Ton Üretim
  • %100 Memnun Müşteriler
Misyon ve Vizyonumuz
Misyon ve Vizyonumuz

Tüm çalışmalarında uluslararası standartları, sürekli iyileştirmeyi ve yeniliği yakalamayı hedefleyen şirketimiz, ülke ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunmayı, kararlılık ve insanlığa saygı ile sürekli büyümeyi sağlamayı misyon ve vizyon olarak benimsemiştir.

Amacımız, ülkemizin doğal kaynaklarını çevreye ve doğaya zarar vermeden en verimli şekilde değerlendirmek ve modern teknolojilerle Elyaf Üretim sanayisinin gelişmesine katkıda bulunmaktır.

WhatsApp WhatsApp